چاپ        ارسال به دوست

تحویل یک دستگاه خودرو آتش نشانی نیمه سنگین به دهیاری عمران آباد بخش اصلان دوز شهرستان پارس آباد

تجهیز دهیاریها استان به تجهیزات خدماتی و عمرانی از برنامه های دولت تدبیر و امید است

آرام حلیم مدیر کل محترم دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اردبیل گفت : به منظور افزایش ایمنی وتجهیز واحدهای آتش نشانی و خدمات ایمنی دهیاریها از محل وجوه بند و تبصره 6 قانون بودجه سال 1396 کشور یک دستگاه خودرو آتش نشانی نیمه سنگین به دهیاری عمران آباد بخش اصلان دوز شهرستان پارس آباد واگذار شد .

مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری اردبیل گفت : این خودرو توسط سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور خریداری شده است و 95 درصد قیمت این خودرو توسط دولت پرداخت شده است و تنها دهیاری 5 درصد قیمت این خودرو را پرداخت نموده است.

وی  در ادامه افزود :صرفه جویی‌های ناشی از تجهیز دهیاریها به این نوع ماشین آلات در روستاها می‌تواند انواع حوادث از جمله آتش‌سوزی، امداد جاده‌ای و حوادث غیر مترقبه را پوشش دهد، علاوه بر حفظ سرمایه‌های انسانی در حفظ سرمایه‌های طبیعی و محیطی و ایمن‌سازی فضاهای سکونتی و کاهش این خسارات نقش موثری ایفا کند .

آقای حلیم با اشاره به اهداف دولت در جهت افزایش سطح رفاه روستانشینان افزود: در حال حاضر پیگیریهای لازم بصورت جدی در حال انجام میباشد تا در آینده نزدیک سه  دستگاه خودرو  آتش نشانی سبک ( واتر میست )  نیز به دهیاران واجد شرایط استان تحویل داده شود .


١٣:٠١ - سه شنبه ١١ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٢٦٧٣٠    /    تعداد نمایش : ٥٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج